Technik / technička smed - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Technik / technička smed - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení

Společnost Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Místo pracoviště Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 28 450 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik / technička smed - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení (Lipovka 162, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu

Požadujeme:
- min. 1 rok praxe v oboru / příbuzném oboru.
Náplň práce:
- příprava nástrojů pro změnu formy vstřikolisů
- výměna forem vstřikolisů.
Nabízíme:
- vzdělávací kurzy, firemní akce
- zaměstnanecké benefity.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Simoldes Plasticos Czech s.r.o.

Simoldes Plasticos Czech s.r.o.
Lipovka 162
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 3545695
aktualizováno před 14 dny

Odpověď na pracovní pozici Technik / technička smed - mechanici a opraváři průmyslových strojů a zařízení