Technik / technička ve výrobě hliníkových oken - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení, Rychnov nad Kněžnou

Výroba a provoz / Technik / technička ve výrobě hliníkových oken - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení

Společnost MATRIX a.s.

Místo pracoviště Lipovka 143, Rychnov nad Kněžnou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 30 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik / technička ve výrobě hliníkových oken - technici v ostatních průmyslových oborech jinde neuvedení (Lipovka 143, Rychnov nad Kněžnou)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail

Požadujeme:
- manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost
- praxe ve výrobě oken vítána
- časová flexibilita.
Náplň práce:
- práce ve výrobě hliníkových oken
- kompletní výroba hliníkových oken a dveří
- obsluha jednoduchých strojů.
Nabízíme:
- závodní stravování, příspěvek na důchodové a životní pojištění
- zvýhodněná sazba energií do domácnosti
- 25 dní dovolené, zvýhodněné mobilní tarify a další benefity.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti MATRIX a.s.

MATRIX a.s.
Lipovka 143
Rychnov nad Kněžnou
51601
IČO: 25947672
aktualizováno před asi měsícem