Technik zkoušek (mechanik) - mechanici a opraváři osobních automobilů, Chrastava

Výroba a provoz, Služby / Technik zkoušek (mechanik) - mechanici a opraváři osobních automobilů

Společnost AUREL CZ s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 96, Chrastava
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 - 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technik zkoušek (mechanik) - mechanici a opraváři osobních automobilů (Nádražní 96, Chrastava)

Co Vás čeká: mechanická práce na povrchových dílech přední části automobilů, výpomoc s logistikou - příprava dílů na zkoušky, pomocné práce ve vývoji dle zadání, zajímavá práce na nových autech ve zkušebně ochrany chodců (crash testy aut)
Požadujeme: automechanik nebo zkušenost s opravami aut, samostatnost, zodpovědnost, týmová spolupráce; může se jednat i o šikovného pracujícího důchodce nebo absolventa
Zaměstnanecké výhody: stravenky 120 Kč, 13. plat, 5 dní sick days, penzijní připojištění, zvýhodněné tarify mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti AUREL CZ s.r.o.

AUREL CZ s.r.o.
Nádražní 96
Chrastava
46331
IČO: 28526392
aktualizováno před více než rokem