Technolog - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech, Buštěhrad

Výroba a provoz / Technolog - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech

Společnost Martin Peroutka s.r.o.

Místo pracoviště Třinecká 674, Buštěhrad
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 33 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech (Třinecká 674, Buštěhrad)

Požadujeme:
vzdělání polygrafického nebo chemicko-technologického zaměření pro snazší rozhled v oboru, praxi na obdobné pozici min. 1 rok pro dobrý základ je nutná, nicméně dostane se Vám do začátku řádné podpory a zaučení,
znalost práce s počítačem.

Náplň práce:
úkolem bude příprava technologických postupů, práce s firemním informačním systémem a komunikace s obchodním útvarem a výrobou.

Nabízíme:
stravenky (karta), svozový autobus z Kladna.

Telefonický kontakt viz výše - Po - Pá - 8:00 - 15:00 hod.
E-mailový kontakt viz výše.

Informace o společnosti Martin Peroutka s.r.o.

Martin Peroutka s.r.o.
Třinecká 674
Buštěhrad

IČO: 47534907
aktualizováno před 2 měsíci