Obsluha čerpací stanice - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků, České Budějovice

Obchod a cestovní ruch / Obsluha čerpací stanice - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků

Společnost Martin Tichý

Místo pracoviště Nádražní 2768, České Budějovice
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 21 500 - 22 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Obsluha čerpací stanice - obsluha čerpacích stanic a mycích linek dopravních prostředků (Nádražní 2768, České Budějovice)

Požadujeme: trestní bezúhonnost, potraavinářský průkaz, zodpovědný přístup k cizímu majetku a k samotnému zaměstnání.
Náplň práce: Jedná se o práci v nepřetržitém provozu - 4 směny a 4 dny volna. Noční a denní směny.
Zaměstnanecké výhody: příplatky za noční služby, za víkendy, svátky, motivační odměny.
Svůj životopis zašlete na e-mail: nebo ho můžete přinést osobně na uvedenou čerpací stanici ( po telefonické dohodě)

Informace o společnosti Martin Tichý

Martin Tichý
Nádražní 2768
České Budějovice
37004
IČO: 60842636
aktualizováno před více než 2 roky