Technolog/žka - junior/ka lisovny plastů - strojírenští technici technologové, normovači, Široký Důl

Výroba a provoz / Technolog/žka - junior/ka lisovny plastů - strojírenští technici technologové, normovači

Společnost Flídr plast s.r.o.

Místo pracoviště Široký Důl 200, Široký Důl
Minimální vzdělání ÚSO (vyučení s maturitou)
Výše ohodnocení 37 000 - 45 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technolog/žka - junior/ka lisovny plastů - strojírenští technici technologové, normovači (Široký Důl 200, Široký Důl)

Vhodné i pro OZZ.
NÁPLŇ PRÁCE: programování vstřikolisů a automatizace, zavádění nových technologií a inovací, optimalizace parametrů a procesu vstřikování
POŽADAVKY: znalost IATF a VDA výhodou, cizí jazyk výhodou
NABÍZÍME: zajímavá práce v tradiční české firmě, možnost kariérního postupu, smluvní telefonní tarify pro zaměstnance, podpora vzdělávání a osobního rozvoje, kurzy Aj v rámci pracovní doby, prémie na zdraví, flexipassy, čerpání pohonných hmot na vlastní čerpací stanici, příspěvky na stravování, řádná dovolená nad rámec stanovený zákoníkem práce
KONTAKT: osobně, telefonicky (7-14h), e-mailem

Informace o společnosti Flídr plast s.r.o.

Flídr plast s.r.o.
Široký Důl 200
Široký Důl
57201
IČO: 25293931
aktualizováno před 5 měsíci