Technologist - designer - technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech, Ústí nad Labem

Výroba a provoz / Technologist - designer - technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Společnost MALFINI, a.s.

Místo pracoviště Oblouková 391, Ústí nad Labem
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 40 000 Kč
Požadované jazyky {:cs=>"Angličtina"}
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Technologist - designer - technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech (Oblouková 391, Ústí nad Labem)

Náplň práce:
- Spolupracuje při vývoji stávajících / nových produktů v portfoliu produktů.
- Zpracovává technické dokumentace a připravuje podklady pro výrobu.
- Komunikuje s dodavateli.
- Kontroluje a testuje vzorky a vyhodnocuje kvalitu produktů.
- Pracovní cesty do zahraničí (Asie).
Požadujeme:
- VŠ vzdělání textilního směru.
- Znalost textilního zboží či textilního zkušebnictví na základě praxe nebo vzdělání.
- Znalost AJ (úroveň min. B1)
Nabízíme:
- Stravenky, 25 dnů dovolené, prodej výrobků za zaměstnanecké ceny, pitný režim a ovoce zdarma.
Kontakt:
- na uvedený e-mail.

Informace o společnosti MALFINI, a.s.

MALFINI, a.s.
Oblouková 391
Ústí nad Labem
40340
IČO: 25409727
aktualizováno před 4 dny

Odpověď na pracovní pozici Technologist - designer - technici technologové, normovači v ostatních průmyslových oborech

Oblouková 391 391