Technologové - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech, Frýdek-Místek

Výroba a provoz / Technologové - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech

Společnost MARLENKA international  s.r.o.

Místo pracoviště Valcířská 434, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 030 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Technologové - inženýři technologové, normovači v ostatních oborech (Valcířská 434, Frýdek-Místek)

A16 z:8/10/2019 a:8/10/2020
Náplň práce:
- vývoj nových výrobků, zavádění nových technologických postupů a jejich optimalizace a kontrola
- implementace nových technologií, kontrola jakosti výrobků, testování surovin a materiálů
- optimalizace jejich spotřeby, organizace provozních zkoušek, vedení příslušné dokumentace.
Požadujeme:
-SŠ/VŠ
- min. 3 roky praxe na obdobné pozici
- zkušenosti v potravinářském oboru
- znalost práce na PC
- flexibilitu, schopnost týmové práce, spolehlivost.
Nabízíme:
- práci v novém, moderním provozu.
Zaměstnanecké výhody:
- stravenky v hodnotě 100 Kč/směna, flexi pass po zkušební době
- výhodnou smlouvu s telefonním operátorem
- slevu na vlastní výrobky, příspěvek na kartu MULTISPORT
- od 01.01.2020 5 dní dovolené navíc.
Kontakt:
- e-mailem, uveden viz výše.

Informace o společnosti MARLENKA international  s.r.o.

MARLENKA international  s.r.o.
Valcířská 434
Frýdek-Místek
73801
IČO: 25900706
aktualizováno před více než 3 roky