Terénní sociální pracovník nzdm kompas na 0,4 úvazek - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Jindřichův Hradec

Zdravotnictví / Terénní sociální pracovník nzdm kompas na 0,4 úvazek - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Charita Jindřichův Hradec

Místo pracoviště Arch. Teplého 1306, Jindřichův Hradec
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 11 200 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Terénní sociální pracovník nzdm kompas na 0,4 úvazek - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Arch. Teplého 1306, Jindřichův Hradec)

Co Vás čeká:
- sociální práce s dětmi a mladistvými především v jejich přirozeném prostředí (hřiště, parky...) nebo v ambulanci
- provázení procesem jednání se zájemcem o službu, uzavření smlouvy o spolupráci a stanovení, realizace a vyhodnocení individuálního plánu klienta
- vedení kompletní dokumentace, další administrativní a metodické činnosti
- spolupráce s jinými pomáhajícími organizacemi ve prospěch klientů (OSPOD, SVP, PPP, školská zařízení...)

Nabízíme:
- zaměstnání na 0,4 úvazek v Jindřichově Hradci
- nástupní mzdu 11 200 za 0,4 úvazek s nárůstem po zaškolení
- nestereotypní, smysluplnou, kreativní práci v příjemném mladém kolektivu
- profesní růst a další odborné vzdělávání v soc. oblasti
- pravidelnou týmovou nebo individuální supervizi, 10 dnů dovolené za 0,4 úvazek a další benefity
- možnost podílet se na rozvoji práce s dětmi a mladistvými na Jindřichohradecku

Očekáváme/požadujeme:
- odbornou způsobilost pro výkon pozice sociálního pracovníka
- trestní bezúhonnost a zdravotní způsobilost
- řidičský průkaz typu B - aktivní řidič
- osobnostní zralost, komunikativnost, systematičnost, spolehlivost, schopnost empatie, kreativity a asertivity, schopnost týmové i samostatné práce, ochotu dále se vzdělávat
- uživatelská znalost práce na PC, zvl. Office 365, popř. systému e-quip
- odborné znalosti, zj. v oblasti rodinného práva a sociálně-právní ochrany dětí
- ztotožnění se s hodnotami Charity
- zkušenosti práce s cílovou skupinou výhodou

Své strukturované životopisy a motivační dopisy zasílejte do 20. 9. 2023. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru, který proběhne v týdnu od 25. 9. 2023. Nástup možný od října 2023.

Charita Jindřichův Hradec si vyhrazuje právo na zrušení výběrového řízení bez uvedení důvodu, případně vyhlášení nového výběrového řízení v případě, že nebude vybrán vhodný uchazeč na danou pozici.

Informace o společnosti Charita Jindřichův Hradec

Charita Jindřichův Hradec
Arch. Teplého 1306
Jindřichův Hradec
37701
IČO: 70810729
aktualizováno před 8 měsíci