Terénní sociální pracovník/pracovnice - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti, Olomouc

Zdravotnictví / Terénní sociální pracovník/pracovnice - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti

Společnost Společnost Podané ruce o.p.s.

Místo pracoviště Dolní náměstí 27, Olomouc
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 24 000 - 30 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Terénní sociální pracovník/pracovnice - ostatní odborní pracovníci v sociální oblasti (Dolní náměstí 27, Olomouc)

Poskytujeme služby pro uživatele drog v Hanušovicích, Libině, Mohelnici, Šternberku, Zábřehu a v dalších městech a obcích regionu. Staňte se součástí našeho týmu a podílejte se na snižování rizik užívání drog a ochrany veřejnosti před jejich negativními dopady.

Terénní sociální pracovník - Terénní programy na Šumpersku (1,0)

Náplň práce:
- Terénní sociální práce s uživateli nealkoholových drog
- Poskytování informačního a poradenského servisu (bezpečnější braní, sociální poradenství)
- Výměna injekčního a harm reduction materiálu
- Vyhledávání nových klientů
- Individuální práce, soc. poradenství, zprostředkování testování na infekční nemoci,
- Další služby zaměřené na ochranu veřejnosti a snižování rizik užívání drog (besedy na školách, práce na hudebních akcích)

Požadavky:
- Věk minimálně 21 let
- VOŠ, VŠ vzdělání (dle Zákona o sociálních službách 108/2006 Sb. - obory sociální pracovník, sociální pedagog, pracovník v sociálních službách, odborný pracovník - psycholog, adiktolog, případně zdravotnické vzdělání, možné i započaté vzdělání), vhodné i pro absolventy.
- Komunikativnost, aktivita a dovednost pracovat samostatně i v týmu
- Schopnost vykonávat sociální práci a udržet si hranice s klienty
- Kladný a vstřícný přístup k cílové skupině
- Základní přehled v oboru adiktologie
- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:
- Smysluplnou a zajímavou pracovní pozici v příjemném kolektivu
- Možnost seberealizace při utváření terénní práce
- Vzdělávání, zkušenosti a profesní rozvoj
- Šest týdnů dovolené
j- Zázemí zavedené a kvalitní neziskové organizace
- Hrubou mzdu 24 000 - 30 000 Kč (podle vzdělání a délky praxe), po uplynutí zkušební doby osobní ohodnocení ve výši 2 000 Kč
- Práci na celý úvazek, zejména ve městech Zábřeh, Mohelnice, Hanušovice, Libina (úhrada cestovních nákladů v rámci cestovních příkazů)
- smlouvu na dobu určitou (do 31.5.2024) s možností prodloužení,
- zástup za mateřskou a rodičovskou dovolenou

Nástup: ihned, po domluvě lze datum nástupu upravit
Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem (rozsah cca 1 strana - motivace k práci s cílovou skupinou) zasílejte do 31.12.2022 na adresu do předmětu prosím uveďte "Výběrové řízení - TP na Šumpersku". Vybraní uchazeči budou zváni k ústnímu pohovoru, který proběhne po předchozí telefonické dohodě.

Vyhrazujeme si právo výběrové řízení kdykoli prodloužit, pozastavit nebo zrušit.
S osobními údaji uchazeče, poskytnutými společnosti na základě tohoto inzerátu, bude nakládáno v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a rady 2016/679 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů, a v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů. Tímto poskytnutím uchazeč zároveň dává svůj souhlas k tomu, aby společnost tyto osobní údaje zpracovávala výhradně k účelem, pro který byly poskytnuty, a po dobu nezbytnou k dosažení tohoto účelu.

Kontaktní osoba: Mgr. Hana Rumanová, tel.: +420 774 701 570. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Jméno a adresa: Společnost Podané ruce o.p.s., Terénní programy na Šumpersku a v Olomouci
Dolní náměstí 2, 779 00 Olomouc
WWW: https://podaneruce.cz/centra-sluzby/terenni-programy-na-sumpersku/

Kontakt je možný POUZE e-mailem a telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc

Informace o společnosti Společnost Podané ruce o.p.s.

Společnost Podané ruce o.p.s.
Dolní náměstí 27
Olomouc
77900
IČO: 60557621
aktualizováno před více než rokem