Test engineer - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci, Praha

Informační technologie / Test engineer - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci

Společnost tesena s.r.o.

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Test engineer - specialisté v oblasti testování softwaru a příbuzní pracovníci (Praha)

Kont. os.: Ornella Lehnertová
MVP: Praha

Popis pracovní pozice:
oExekuce testů a analýza výsledků
oReportování chyb
oTest analýza a test design
oPříprava dat pro testování
oSpolupráce s?vývojáři, business analytiky a dalšími experty
oPráce s?různými testovacími nástroji
oPodílení se na definici scopu testování
oReportování test managerovi

Vstupní požadavky:
o Zkušenosti v?testování minimálně 1 rok
o Znalosti a praktické zkušenosti s?procesy testování
o Znalosti a praktické zkušenosti s?uplatňováním různých metod test analýzy a test designu
o Znalost SQL na úrovni psaní dotazů, znalost databázových procedur
o Ochota učit se novým věcem a aktivně je uplatňovat v praxi
o Systematičnost, analytické myšlení, orientace na detail
o Schopnost organizovat a prioritizovat svou práci
o Skvělé interpersonální a komunikační dovednosti, asertivita
o Schopnost prezentovat výstupy své práce
o Spolehlivost, schopnost dodržovat termíny, samostatnost
o Angličtina alespoň na úrovni B2, znalost německého jazyka výhodou

Výhodou:
o Zkušenosti s?programováním
o Znalost webových služeb (SOAP/REST)
o ISTQB certifikace
o Zkušenosti s?procesem agilního vývoje

Výhody: další odborné vzdělávání - certifikace, příspěvky na sport a MHD, dovolená navíc

Informace o společnosti tesena s.r.o.

tesena s.r.o.

Praha

IČO: 24811254
aktualizováno před 4 měsíci