Traktorista/ka, opravář/ka zemědělské techniky - řidiči a obsluha zemědělských strojů, Býšť

Doprava, Zemědělství a lesnictví / Traktorista/ka, opravář/ka zemědělské techniky - řidiči a obsluha zemědělských strojů

Společnost Zemědělská akciová společnost Býšť

Místo pracoviště Býšť 169, Býšť
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 20 500 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Traktorista/ka, opravář/ka zemědělské techniky - řidiči a obsluha zemědělských strojů (Býšť 169, Býšť)

Místo výkonu práce Býšť
Nástup možný IHNED
Nabízíme práci ve stabilní a prosperující společnosti.
Popis pracovní pozice:
- práce v rostlinné výrobě
- práce s moderní technikou, v malém kolektivu
Požadavky:
- řidičský průkaz sk. T
- spolehlivost, zodpovědnost, chuť rozvíjet své dovednosti, časová flexibilita
- strojní, svářečský průkaz výhodou
Místo vhodné pro absolventy.
První kontakt emailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Zemědělská akciová společnost Býšť

Zemědělská akciová společnost Býšť
Býšť 169
Býšť
53322
IČO: 25279327
aktualizováno před téměř 3 roky