Truhlář / truhlářka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech, Dobruška

Výroba a provoz / Truhlář / truhlářka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost JECH CZ s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 481, Dobruška
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 27 000 - 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Truhlář / truhlářka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (Nádražní 481, Dobruška)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin nebo osobně po předchozí domluvě.
Požadujeme:
- manuální zručnost, smysl pro přesnost
Pracovní náplň:
- truhlářské práce, výroba nábytku, obsluha CNC stroje
Nabízíme:
- práci na HPP, zajímavou tvůrčí práci
- velmi příjemné pracovní prostředí, motivující mzdové podmínky
- vzdělávání, týden dovolené navíc
- příspěvek na dovolenou, příspěvek na závodní stravování.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti JECH CZ s.r.o.

JECH CZ s.r.o.
Nádražní 481
Dobruška
51801
IČO: 25930818
aktualizováno před 9 dny

Odpověď na pracovní pozici Truhlář / truhlářka - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech