Čalouník / čalounice - čalouníci nábytku, Dobruška

Výroba a provoz, Služby / Čalouník / čalounice - čalouníci nábytku

Společnost JECH CZ s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 481, Dobruška
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 27 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Čalouník / čalounice - čalouníci nábytku (Nádražní 481, Dobruška)

Kontakt zasláním životopisu na e-mail telefonicky PO-PÁ od 8:00 do 16:00 hodin nebo osobně po předchozí domluvě.
Požadujeme:
- manuální zručnost, smysl pro přesnost.
Náplň práce:
- čalounické práce v oblasti výroby čalouněného nábytku (sedací soupravy, křesla, židle).
Nabízíme:
- práci na HPP na dobu neurčitou, příjemné pracovní prostředí
- zajímavou tvůrčí práci, motivující mzdové podmínky
- zaměstnanecké benefity, vzdělávání, týden dovolené navíc
- příspěvek na dovolenou, příspěvek na závodní stravování
- nástup možný ihned.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Jiné výhody

Informace o společnosti JECH CZ s.r.o.

JECH CZ s.r.o.
Nádražní 481
Dobruška
51801
IČO: 25930818
aktualizováno před 6 dny

Odpověď na pracovní pozici Čalouník / čalounice - čalouníci nábytku