Truhláři - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech, Nový Jičín

Výroba a provoz / Truhláři - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech

Společnost ČESKÁ ZÁRUKA s.r.o.

Místo pracoviště Lidická 131, Nový Jičín
Minimální vzdělání Nižší střední odborné
Výše ohodnocení 33 000 - 37 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Truhláři - truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech (Lidická 131, Nový Jičín)

z:11.1.2024

Požadujeme: praxi ve výrobě nábytku se zaměřením na detail, samostatnost, spolehlivost, chuť učit se novým věcem
Náplň práce: především výroba a instalace kuchyní, vestavěných skříní, obývacích sestav,
koupelnového nábytku apod.
Nabízíme: přátelský kolektiv, podporu při zaučování, odpovídající mzdu a prémie, pojištění své práce a další benefity.

Inf: schůzka po předchozí telefonické dohodě Po – Pá, od 8:30 – 16:30.

Informace o společnosti ČESKÁ ZÁRUKA s.r.o.

ČESKÁ ZÁRUKA s.r.o.
Lidická 131
Nový Jičín

IČO: 19437846
aktualizováno před 3 měsíci