*tvůrce internetového obsahu pro e-shop - správci webu, Žďár nad Sázavou

Informační technologie / *tvůrce internetového obsahu pro e-shop - správci webu

Společnost R-PASS s.r.o.

Místo pracoviště Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 32 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: *tvůrce internetového obsahu pro e-shop - správci webu (Vejmluvova 377, Žďár nad Sázavou)

Náplň práce:
Tvorba obsahu webu (produktové karty, zákaznické texty a upgrade celkového obsahu)
Zpracování dodavatelských XML feedů
Komunikace s dodavateli v CZ a AJ s technickým propojením e-shopu
Vedení a řešení nových projektů, produktových kampaní
Přímá spolupráce s kolegy ze zákaznické podpory, expresní řešení požadavků na úpravy
Požadavky:
Kreativita, analytické myšlení, smysl pro detail, prozákaznické smýšlení
Dobrou náladu a příjemné vystupování
Ochota aktivně pracovat a učit se
Smysl pro organizaci, řád a pořádek
Komunikace s kolegy i dodavateli
Nabízíme:
Pracovní poměr možný na HPP, brigádu, částečný úvazek i ŽL
Zázemí české dynamicky rostoucí firmy
Digitalizované procesy napříč firmou, efektivní systémy
Zkušené kolegy, kteří rádi poradí i pomohou
Možnosti karierního růstu v rámci společnosti
Pro první kontakt prosím zasílejte životopisy na email
Příspěvek na oběd, telefon i pro soukromé účely, zaměstnanecké slevy, firemní akce, pravidelné vzdělávání, příspěvek na vzdělání

Informace o společnosti R-PASS s.r.o.

R-PASS s.r.o.
Vejmluvova 377
Žďár nad Sázavou
59102
IČO: 5251150
aktualizováno před více než 2 roky