Účetní - asistent/ka daňového poradce - účetní všeobecní, Liberec

Finance, Administrativa / Účetní - asistent/ka daňového poradce - účetní všeobecní

Společnost HACO, spol. s r.o.

Místo pracoviště Svobody 826, Liberec
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 26 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - asistent/ka daňového poradce - účetní všeobecní (Svobody 826, Liberec)

Náplň práce:
- vedení účetnictví a daňové evidence
- spolupráce při zpracování daňových přiznání
- zpracování podkladů a analýz z účetní evidence
- závěrkové operace
- komunikace s klienty
- spolupráce při inventuře majetku, archivaci dokumentů
Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
- znalost účetních a daňových předpisů a související legislativy
- znalost práce na PC - Word, Excel
- samostatnost, komunikativnost, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost a produktivita
- praxe v oboru výhodou
Nabízíme:
- motivační finanční ohodnocení
- odborné vedení a podporu
- zodpovědnou a zajímavou práci
- podporu vzdělávání (zkoušky daňový specialista, daňový poradce,….)
- zaměstnanecké benefity (5 týdnů dovolené, stravenky, pololetní a roční odměny, životní připojištění, atd…)
Doba zaměstnání: od 10/2021 (dle dohody)
Mzdové rozpětí: od 26.000 - 35.000,- Kč/měsíc (dále neomezeně dle schopností a znalostí)
Nástupní mzda bude po zapracování upravována v závislosti na dosahovaných pracovních výsledcích.

Informace o společnosti HACO, spol. s r.o.

HACO, spol. s r.o.
Svobody 826
Liberec
46015
IČO: 61535699
aktualizováno před více než 2 roky