Účetní/mzdová účetní - odborní účetní mzdoví, Písek

Finance, Administrativa / Účetní/mzdová účetní - odborní účetní mzdoví

Společnost Hotel "U kapličky" s.r.o.

Místo pracoviště Budějovická 2440, Písek
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 28 000 - 38 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní/mzdová účetní - odborní účetní mzdoví (Budějovická 2440, Písek)

Jaká bude Vaše náplň práce?
- samostatné vedení kompletní účetní agendy vč. mzdové agendy,
- účtování pokladny,
- výpočet cestovních náhrad (tuzemských i zahraničních),
- vedení skladové evidence vč. spolupráce na inventarizaci,
- účtování přijatých a vystavených faktur (tuzemských i zahraničních),
- příprava platebních příkazů,
- účtování bankovních výpisů,
- sestavování přiznání k DPH,
- účtování závěrkových operací v rámci měsíčních, čtvrtletních, ročních uzávěrek
- kontrola pohledávek a závazků,
- inventarizace účtů apod.
Co od Vás očekáváme?
- praxi na obdobné pozici min. 3 roky,
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru,
- znalost podvojného účetnictví,
- znalost účetních předpisů a částečná znalost daňových zákonů,
- velmi dobrou znalost práce na PC,
- schopnost samostatné a zodpovědné práce, pečlivost,
- oceňujeme přátelský přístup, komunikativnost a týmovou spolupráci.
Co Vám nabízíme?
- zajímavé finanční ohodnocení,
- práci na plný úvazek ve stabilní společnosti s dlouholetou tradicí,
- různorodou pracovní náplň,
- zaškolení,
- moderní pracovní prostředí,
- práci v týmu zkušených a příjemných kolegů,
- firemní stravování, vzdělávání a firemní akce.
První kontakt na email:

Informace o společnosti Hotel "U kapličky" s.r.o.

Hotel "U kapličky" s.r.o.
Budějovická 2440
Písek
39701
IČO: 28068378
aktualizováno před více než 2 roky