Účetní - odborní účetní finanční a investiční, Brno

Finance, Administrativa / Účetní - odborní účetní finanční a investiční

Společnost Fakultní nemocnice Brno

Místo pracoviště Jihlavská 340, Brno
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 20 400 - 28 920 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - odborní účetní finanční a investiční (Jihlavská 340, Brno)

Požadavky:
" SŠ (VŠ) vzdělání ekonomického směru
" znalost účetnictví
" základní znalost DPH
" uživatelská znalost práce na PC (Word, Excel)
" morální a občanská bezúhonnost

Pracovní náplň:
" evidence a účtování přijatých faktur
" komunikace s dodavateli a odběrateli
" vystavování faktur
" zpracování zápočtů
" kontrola saldokonta
" zpracování dokladové inventarizace svěřených účtů
" účtování dalších účetních agend (vzájemná zastupitelnost s ostatními účetními)

Nabízíme:
" práci v perspektivním kolektivu
" možnost dalšího rozvoje
" možnost ubytování pro mimobrněnské uchazeče
" celou řadu zaměstnaneckých benefitů v oblasti financí, služeb a volnočasových aktivit

Informace k pozici:
" pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou

Nástup: dohodou

Kontaktní osoba: profesní životopisy zasílejte elektronicky na adresu vedoucí Oddělení účtáren a informací paní Zitu Hudákovou, e-mail:

Informace o společnosti Fakultní nemocnice Brno

Fakultní nemocnice Brno
Jihlavská 340
Brno
62500
IČO: 65269705
aktualizováno před více než 2 roky