Účetní - odborní účetní všeobecní, Budišov nad Budišovkou

Finance, Administrativa / Účetní - odborní účetní všeobecní

Společnost Linaset, a.s.

Místo pracoviště Československé armády 362, Budišov nad Budišovkou
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 25 000 - 30 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní - odborní účetní všeobecní (Československé armády 362, Budišov nad Budišovkou)

KO: Zdeněk Hellebrand, tel.: 720 729 278, e-mail: nebo osobně: Linaset a.s., Československé armády 362, Budišov nad Budišovkou

Náplň práce, okruh činností:
- účtování a veškerá evidence v oblasti bezhotovostních operací na běžných i úvěrových účtech
- vedení a aktualizace saldokonta u pohledávek a závazků
- inventarizace pohledávek a závazků
- vedení agendy kompenzací, zápočtů a korespondence s tím související
- účtování mezd

Požadujeme:
- SŠ vzdělání ekonomického směru
- praxi na pozici účetní (ve výrobní společnosti výhodou)
- znalost účetní legislativy a obecně legislativy v oblasti DPH
- pečlivost, samostatnost, komunikativnost, odolnost vůči stresu, časovou flexibilitu
- uživatelskou znalost MS OFFICE
- znalost IS Axapta výhodou
- znalost AJ případně NJ výhodou
- řidičský průkaz skupiny "B"

Nabízíme:
- zajímavou a perspektivní práci pro velkou, stabilní a rozvíjející se společnost
- důkladné odborné zaučení
- příjemné, nové, moderní pracovní prostředí
- kolektiv příjemných pracovníků

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení.

Zaměstnanecké výhody:
- profesní růst, odborná školení
- zajímavé platové ohodnocení,měsíční odměny ve výši až 25% ze základní mzdy
- možnost výplaty příspěvku na dopravu
- dovolená v délce 4. týdnů - po 1 roce navýšení dovolené o 1 týden
- očkování proti chřipce, zvýhodněné volání u mobilního operátora

Informace o společnosti Linaset, a.s.

Linaset, a.s.
Československé armády 362
Budišov nad Budišovkou
74787
IČO: 47674687
aktualizováno před 11 měsíci