Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (operátor nc strojů) - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích), Plzeň

Výroba a provoz / Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (operátor nc strojů) - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Společnost Doosan Škoda Power s.r.o.

Místo pracoviště Plzeň
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 28 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (operátor nc strojů) - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) (Plzeň)

Požadavky a náplň práce:
* Manuální zručnost a fyzickou zdatnost
* Orientaci a znalost v technické dokumentaci
* Orientaci a znalost v oblasti technologie a ručního obrábění
* Orientaci a znalost v oblasti používání měřidel, v oblasti nářadí a přípravků
* Práce na obráběcích strojích s řídícím operačním systémem
* Výroba veškerých dílů pro kompletaci turbín určených k strojnímu opracování

Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, závodní stravování, 13. mzda, příspěvek na penzijní připojištění

Informace o společnosti Doosan Škoda Power s.r.o.

Doosan Škoda Power s.r.o.

Plzeň

IČO: 49193864
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (operátor nc strojů) - seřizovači a obsluha ostatních obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)

Plzeň