Účetní rostlinné výroby - úředníci v oblasti účetnictví, České Meziříčí

Finance, Administrativa / Účetní rostlinné výroby - úředníci v oblasti účetnictví

Společnost ZEMSPOL České Meziříčí, a.s.

Místo pracoviště Julia Fučíka 532, České Meziříčí
Minimální vzdělání ÚSV s maturitou
Výše ohodnocení 25 000 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Účetní rostlinné výroby - úředníci v oblasti účetnictví (Julia Fučíka 532, České Meziříčí)

Kontakt telefonicky nebo e-mailem na adresu Nabídky zasílat nejpozději do 10.1. 2022.
Požadujeme:
- velmi dobrou práci s PC (Word, Excel)
- znalost programu HELIOS a řidičský průkaz sk. B výhodou.
Náplň práce:
- evidence osiv, postřiků, hnojiv na půdní bloky
- práce s LPIS.
Nabízíme:
- stravenky, dovolená navíc.

Informace o společnosti ZEMSPOL České Meziříčí, a.s.

ZEMSPOL České Meziříčí, a.s.
Julia Fučíka 532
České Meziříčí
51771
IČO: 25280350
aktualizováno před více než 2 roky