Učitel-/ka do firemní školky - dětská skupina - odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví, Praha

Zdravotnictví, Kultura a sport, Výchova a vzdělávání, Administrativa / Učitel-/ka do firemní školky - dětská skupina - odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví

Společnost Státní zdravotní ústav

Místo pracoviště Šrobárova 49, Praha
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 31 290 - 36 130 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel-/ka do firemní školky - dětská skupina - odborní pracovníci v oblasti správy školství, kultury a zdravotnictví (Šrobárova 49, Praha)

Hlavním náplň práce: vzdělávací a výchovná činnost směřující k získávání vědomostí, dovedností a návyků dětí včetně tvorby vzdělávacího programu, odborné a metodické vedení z pohledu vzniku dětské skupiny jako zařízení pro péči o děti, příprava harmonogramu dětské skupiny z pedagogického hlediska.
Požadujeme: VOŠ nebo ÚSO vzdělání pedagogického směru zaměřeného na přípravu učitelů mateřské školy, praxe v oboru v délce min. 2 roky na pozici učitelka v MŠ, komunikativnost, zodpovědnost, flexibilita, samostatnost, spolehlivost, občanská bezúhonnost, znalost AJ a zkušenost práce s keramikou vítány, hra na hudební nástroj - nejlépe klavír.
Platové zařazení podle praxe a nařízení vlády č. 341/2017 Sb. Motivační dopis doplněný strukturovaným profesním životopisem, kopií dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání doručte, prosím, na adresu nebo na níže uvedený e-mail. Jedná se o zástup za RD.
Dovolená v délce 5ti týdnů, stravné, podnikové stravování, indispoziční volno, firemní školka

Informace o společnosti Státní zdravotní ústav

Státní zdravotní ústav
Šrobárova 49
Praha
10000
IČO: 75010330
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Hlavní město Praha v oboru Zdravotnictví, Kultura a sport, Výchova a vzdělávání, Administrativa