Učitel/ka odborných předmětů v oboru ekonomika a podnikání - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání, Rybitví

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka odborných předmětů v oboru ekonomika a podnikání - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání

Společnost EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Sokolovská 150, Rybitví
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 32 800 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka odborných předmětů v oboru ekonomika a podnikání - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání (Sokolovská 150, Rybitví)

Náplň práce
-výuka odborných předmětů Účetnictví, Ekonomika a další
-práce ve školním systému, e-learningu
Očekáváme
-předpoklady pro výkon povolání (pedagogické vzdělání - není podmínkou)
-samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu
-komunikační a tvůrčí schopnosti
-vysokou míru odpovědnosti
Plat dle praxe.
Nabízíme: různorodou práci, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • V zahraničí
  • Jiné výhody

Informace o společnosti EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
Sokolovská 150
Rybitví
53354
IČO: 25262351
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Učitel/ka odborných předmětů v oboru ekonomika a podnikání - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání

Sokolovská 150 150
Rybitví