Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání, Rybitví

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání

Společnost EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

Místo pracoviště Sokolovská 150, Rybitví
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání (Sokolovská 150, Rybitví)

Náplň práce
- výuka přírodovědných předmětů
- práce ve školním systému, e-learningu
Očekáváme
-předpoklady pro výkon povolání - pedagogické vzdělání
- samostatnost i týmovou spolupráci, loajalitu, systematičnost, kreativitu
- komunikační a tvůrčí schopnosti
- vysokou míru odpovědnosti
Plat dle praxe.
Nabízíme: různorodou práci, práci v příjemném týmu a prostředí, prostor k seberealizaci a kreativitě
Vhodné pro absolventy a OZZ.
První kontakt e-mailem

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování
  • V zahraničí
  • Jiné výhody

Informace o společnosti EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.

EDUCA Pardubice - Střední odborná škola, s.r.o.
Sokolovská 150
Rybitví
53354
IČO: 25262351
aktualizováno před 29 dny

Odpověď na pracovní pozici Učitel/ka pro výuku předmětů matematika, elektrotechnika a fyzika - učitelé odborných předmětů, praktického vyučování, odborného výcviku (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami) a lektoři dalšího vzdělávání

Sokolovská 150 150
Rybitví