Učitel/ka pro i. stupeň - speciální pedagog - speciální pedagogové, Kladno

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka pro i. stupeň - speciální pedagog - speciální pedagogové

Společnost Základní škola, Kladno, Pařížská 2249

Místo pracoviště Pařížská 2249, Kladno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 36 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka pro i. stupeň - speciální pedagog - speciální pedagogové (Pařížská 2249, Kladno)

Požadujeme:
- Odborná kvalifikace dle zákona 563/2004 Sb.
- SZ z logopedie výhodou

Náplň práce:
- Výuka v logopedické třídě

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Výše nabízeného úvazku je 1,0
- Plat od 36 000,- Kč (zařazení dle praxe)

Nástup možný od srpna 2024 (nebo dle dohody).

Životopis zasílejte na:

Informace o společnosti Základní škola, Kladno, Pařížská 2249

Základní škola, Kladno, Pařížská 2249
Pařížská 2249
Kladno
27201
IČO: 71294996
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Učitel/ka pro i. stupeň - speciální pedagog - speciální pedagogové