Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů pro ii. stupeň a výchovný poradce - učitelé na 2. stupni základních škol, Kladno

Výchova a vzdělávání / Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů pro ii. stupeň a výchovný poradce - učitelé na 2. stupni základních škol

Společnost Základní škola, Kladno, Pařížská 2249

Místo pracoviště Pařížská 2249, Kladno
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 37 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů pro ii. stupeň a výchovný poradce - učitelé na 2. stupni základních škol (Pařížská 2249, Kladno)

Požadujeme:
- Odbornou kvalifikaci dle zákona 563/2004 Sb.
- Specializační studium pro VP výhodou pro zařazení do 13. platové třídy
- Organizační a komunikační dovednosti
- Uživatelskou znalost PC

Náplň práce:
- Výuka na II. st. ZŠ
- Výchovné poradenství dle vyhlášky č. 72/2005 Sb.

Nabízíme:
- Práci na HPP
- Výše nabízeného úvazku je 1,0
- Plat od 37 000,- Kč (zařazení dle praxe)

Nástup možný od srpna 2024 (nebo dle dohody).

Životopis zasílejte na:

Informace o společnosti Základní škola, Kladno, Pařížská 2249

Základní škola, Kladno, Pařížská 2249
Pařížská 2249
Kladno
27201
IČO: 71294996
aktualizováno před asi 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Učitel/ka všeobecně vzdělávacích předmětů pro ii. stupeň a výchovný poradce - učitelé na 2. stupni základních škol