Učitelé 2. stupně - aprobace fyzika/chemie - učitelé na 2. stupni základních škol, Zlín

Výchova a vzdělávání / Učitelé 2. stupně - aprobace fyzika/chemie - učitelé na 2. stupni základních škol

Společnost Základní škola Zlín, Dřevnická 1790 ,příspěvková organizace

Místo pracoviště Dřevnická 1790, Zlín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 32 170 - 41 970 Kč
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Učitelé 2. stupně - aprobace fyzika/chemie - učitelé na 2. stupni základních škol (Dřevnická 1790, Zlín)

Náplň práce:
Přímá pedagogická činnost.
Požadavky:
Vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu v oblasti pedagogických věd, aprobace fyzika / chemie. Uživatelská znalost na PC, pečlivost, spolehlivost, zodpovědnost, trestní bezúhonnost.
Nabízíme:
Práci na plný úvazek od 22.11.2021, jednosměnný provoz, pracovní smlouvu na dobu určitou (zástup za dlouhodobou nemoc).

Zaměstnanecké výhody:
Příspěvek na stravování, stravování ve školní jídelně, příspěvek z FKSP (cvičení, plavání, masáže, divadlo).

V případě zájmu kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Informace o společnosti Základní škola Zlín, Dřevnická 1790 ,příspěvková organizace

Základní škola Zlín, Dřevnická 1790 ,příspěvková organizace
Dřevnická 1790
Zlín
76001
IČO: 71008098
aktualizováno před více než 2 roky