Údržbář / údržbářka - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení, Libřice

Služby / Údržbář / údržbářka - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení

Společnost SV metal spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Libřice 78, Libřice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 130 Kč / hodinu
Pracovní poměr práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbář / údržbářka - ostatní pomocní a nekvalifikovaní pracovníci ve službách jinde neuvedení (Libřice 78, Libřice)

Náplň práce:
- opravy a údržba střediska (zednické a zemní práce, sekání trávy, svařování apod.).
- obsluha VZV a další techniky.

Požadujeme:
- fyzickou zdatnost (pro manipulaci s břemeny během zednických prací).
- vyhláška elektro výhodou.

Nabízíme:
- jednosměnný provoz, volné víkendy.
- pravidelná pracovní doba s možností přesčasů nebo napracování hodin.
- přátelský kolektiv a lidský přístup ryze české firmy, slušné a férové jednání.
- neformální atmosféra na pracovišti.

Informace o společnosti SV metal spol. s r.o.

SV metal spol. s r.o.
Libřice 78
Libřice
50344
IČO: 25257366
aktualizováno před 8 měsíci