Zámečník / zámečnice - brusiči nástrojů a kovů, Libřice

Výroba a provoz, Služby / Zámečník / zámečnice - brusiči nástrojů a kovů

Společnost SV metal spol. s r.o.

Místo pracoviště Libřice 78, Libřice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 23 640 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečník / zámečnice - brusiči nástrojů a kovů (Libřice 78, Libřice)

- Náplň práce: zámečnické práce - odjehlování
- Požadujeme: dobrá orientace v technické dokumentaci a strojírenských výkresech výhodou, znalost práce na PC, samostatnost, přesnost a důslednost, ochotu učit se, zájem o získávání nových znalostí a dovedností; zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou
- Nabízíme: přátelský kolektiv a slušné jednání
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem (zašlete životopis i s názvem pozice) nebo telefonicky

Informace o společnosti SV metal spol. s r.o.

SV metal spol. s r.o.
Libřice 78
Libřice
50344
IČO: 25257366
aktualizováno před asi měsícem

Odpověď na pracovní pozici Zámečník / zámečnice - brusiči nástrojů a kovů

Libřice 78 78
Libřice