Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři, Harrachov

Výroba a provoz / Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři

Společnost SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

Místo pracoviště Nový Svět 95, Harrachov
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 27 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Údržbáři - provozní zámečníci, údržbáři (Nový Svět 95, Harrachov)

Přijmeme do trvalého pracovního poměru údržbáře objektu. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou.Požadujeme manuální zručnost, fyzickou zdatnost, řidičské oprávnění (sk. B, C, E, T) - výhodou, spolehlivost a praxi v oboru (instalatér, zámečník, zedník, elektrikář). Vyhláška 50 výhodou.

Pracovní náplň: správa a údržba objektu a jiného majetku firmy, úklid, sekání trávy, úklid sněhu. Běžné opravy, montáže, drobné zednické, instalatérské a elektrikářské práce související s provozem sklárny, minipivovaru, hotelu atd.

Nabízíme: stravenky, příspěvek na dopravu, lázně, masáže

Kontakt: e-mailem, telefonicky 7:00 - 13:00 hodin

Požadavky

  • Zedníci, kamnáři, dlaždiči a montéři suchých staveb
  • Instalatéři, potrubáři, stavební zámečníci a stavební klempíři
  • Provozní zámečníci, údržbáři
  • Pracovníci v oboru elektroniky a elektrotechniky

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC

SKLÁRNA A MINIPIVOVAR NOVOSAD & SYN HARRACHOV s.r.o. CZECH REPUBLIC
Nový Svět 95
Harrachov
51246
IČO: 49282794
aktualizováno před 3 měsíci