Úklidový pracovník/pracovnice (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci, Frýdek-Místek

Služby / Úklidový pracovník/pracovnice (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci

Společnost ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

Místo pracoviště Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 200 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Úklidový pracovník/pracovnice (vyhrazeno pro ozp) - ostatní uklízeči a pomocníci (Frýdek-Místek)

A16 z:2/8/2023 (vyhrazeno pro OZP) a:24/8/2023
Náplň práce:
- úklid kanceláří, šaten a sociálního zázemí
- 7 hodin denně, denní a odpolední směny, pondělí až pátek.
Požadujeme:
- spolehlivost, pečlivost.
Nabízíme:
- možnost dlouhodobého zaměstnání
- pochopení a příjemné jednání.
Kontakt emailem, pracoviště nenavštěvovat.

Informace o společnosti ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

ČOS - Česká ochranná společnost a.s.

Frýdek-Místek

IČO: 25853317
aktualizováno před 9 měsíci