Uklízeč/ka administrativního objektu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Chrudim

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Uklízeč/ka administrativního objektu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost FALANX PATRON spol. s r.o.

Smluvní vztah pracovní smlouva, práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Za Pivovarem 611, Chrudim
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 8 000 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka administrativního objektu - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Za Pivovarem 611, Chrudim)

Místo výkonu práce: Chrudim - Za Pivovarem 611

NÁPLŇ PRÁCE: úklid administrativní budovy (kanceláře, soc. zařízení, společné prostory, kuchyňky); každý všední den, nejdříve od 15:00, doba úklidu cca 2-3 h;

POŽADAVKY: pečlivost a smysl pro pořádek, zodpovědnost; samostatnost; trestní bezúhonnost

NABÍZÍME:
odměna 8000,- Kč/měsíc + 2x ročně prémie za mytí oken;
dlouhodobou spolupráci;
zázemí stabilní společnosti;

První kontakt učiňte prosím na výše uvedené e-mailové adrese nebo tel. čísle.

Informace o společnosti FALANX PATRON spol. s r.o.

FALANX PATRON spol. s r.o.
Za Pivovarem 611
Chrudim
53701
IČO: 27487288
aktualizováno před asi 2 roky