Uklízeč/ka stravovacího úseku - uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech, Klimkovice

Výroba a provoz, Služby / Uklízeč/ka stravovacího úseku - uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech

Společnost AquaKlim, s.r.o.

Místo pracoviště Hýlov 24, Klimkovice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 18 540 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka stravovacího úseku - uklízeči ve stravovacích zařízeních, potravinářských a farmaceutických výrobních prostorech (Hýlov 24, Klimkovice)

1. kontakt telefonicky, e-mailem. Tel.: 556 422 122, e-mail:

Náplň práce: úklid prostor stravovacího úseku

Požadujeme: pečlivost, pracovitost, samostatnost

Nabízíme:
- Roční odměny
- Zázemí velké a stabilní společnosti
- Příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné stravování, možnost využití procedur za zvýhodněnou cenu
- Směny (5,00 - 13,30) s nerovnoměrně rozvrženou pracovní dobou, při pracovním víkendu volno ve všední den
- Nástup dohodou

Benefity pracovní pozice

  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Informace o společnosti AquaKlim, s.r.o.

AquaKlim, s.r.o.
Hýlov 24
Klimkovice
74283
IČO: 27849562
www.sanatoria-klimkovice.cz
aktualizováno před více než 2 roky