Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech, Liberec

Služby / Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech

Společnost Sea Clean M.B., s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Heyrovského 476, Liberec
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 250 Kč / hodinu

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč/ka - uklízeči a pomocníci v hotelích, administrativních, průmyslových a jiných objektech (Heyrovského 476, Liberec)

Přijmeme pracovníka venkovní údržby na zimní měsíce (od listopadu do března)
LOKALITA: DENSO - Heyrovského, 463 12 Liberec 25
NÁPLŇ PRÁCE: řidič a obsluha malého traktoru, zimní údržba areálu Densa
POŽADUJEME: pracovitost, spolehlivost a časovou flexibilitu
MZDA: 250,-Kč/hod + pohotovostní příplatek
Pracovní doba: na zavolání/pohotovost
Práce vhodná i pro důchodce
NÁSTUP DLE DOHODY!!
Hlásit se e-mailem nebo telefonicky od 7.00 do 15.00 hod.

Informace o společnosti Sea Clean M.B., s.r.o.

Sea Clean M.B., s.r.o.
Heyrovského 476
Liberec
46312
IČO: 25424297
aktualizováno před 7 měsíci