Uklizeč/ka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, Rožnov pod Radhoštěm

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Uklizeč/ka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace

Místo pracoviště Boženy Němcové 1180, Rožnov pod Radhoštěm
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 10 669 Kč
Pracovní poměr práce na zkrácený úvazek

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklizeč/ka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (Boženy Němcové 1180, Rožnov pod Radhoštěm)

Náplň práce: úklid školní budovy v odpoledních hodinách, zhruba od 12:00 - 17:00.
Pracovní úvazek 0,6250 h = 5 hodin/den.
Požadujeme spolehlivého, loajálního pracovníka, který je nekonfliktní.
Nabízíme: podnikové stravování, příspěvky FKSP na dovolenou, vitamíny…., cílové, roční odměny, možnost osobního příplatku.

Benefity pracovní pozice

  • Podnikové stravování

Informace o společnosti Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace

Základní škola Záhumení, Rožnov p. R., příspěvková organizace
Boženy Němcové 1180
Rožnov pod Radhoštěm
75661
IČO: 70918651
aktualizováno před téměř 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Vsetín v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby

Všechny pracovní inzeráty v okrese Vsetín v oboru Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby