Uklízeč -ka - uklízeči prodejních prostor, Opava

Obchod a cestovní ruch, Služby / Uklízeč -ka - uklízeči prodejních prostor

Společnost B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

Smluvní vztah práce na živnostenský list/ičo
Místo pracoviště Těšínská 2914, Opava
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízeč -ka - uklízeči prodejních prostor (Těšínská 2914, Opava)

KO: Zdenka Krömerová, tel.: 602 615 365, volejte Po - Pá 9:00 - 12:00 hod., email:

Hledáte dlouhodobou brigádu a jste časově flexibilní? Jestli ano, tak doplňte naše řady ještě dnes. Do svého týmu přijmeme kolegu/gyni na pravidelné úklidy obchodního řetězce.
Jste-li zručný(á), tak hledáme právě vás!

Co od Vás požadujeme:
- Chuť a ochotu pracovat
- Spolehlivost, dochvilnost
- Plnoletost
- Pravidelnou docházku
- Pečlivost, samostatnost, zručnost
- Čistý rejstřík trestů

Co vám nabízíme:
- Práci na DPP/DPČ
- Nástup možný IHNED - spěchá
- Dlouhodobou spolupráci
- Odměna je vyplácena řádně a včas k 15.dni v následujícím měsíci
- Slevy od našich partnerů
- Interní soutěže a programy a mnoho dalšího

Vaše náplň práce:
- Úklid prodejních ploch
- Úklid sociálního zařízení, zázemí a chodeb
- A další úkony spojené s povahou pracovní pozice
Pracovní doba:
- Krátký/dlouhý týden
- Ranní od 6:00 - 18:00
- Odpolední od 10:00 - 22:00
Vše dle individuální domluvy s uchazečem.
Místo výkonu práce - Tesco Opava

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.

B+N Czech Republic Facility Services s.r.o.
Těšínská 2914
Opava
74601
IČO: 60470291
aktualizováno před 6 měsíci