Zámečníci - brusiči - brusiči nástrojů a kovů, Frýdek-Místek

Výroba a provoz, Služby / Zámečníci - brusiči - brusiči nástrojů a kovů

Společnost B.PRO CZ s.r.o.

Místo pracoviště Příborská 258, Frýdek-Místek
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 34 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Zámečníci - brusiči - brusiči nástrojů a kovů (Příborská 258, Frýdek-Místek)

z:20/3/2024
Náplň práce:
- broušení nerezových dílců uhlovou ruční bruskou
- broušení vzduchovými bruskami a kartáči
- obsluha pásové brusky.
Požadujeme:
- SOU nebo SŠ
- manuální zručnost
- práce ve 2 směnném provozu (06:00-14:00 hod., 14:00-22:00 hod.)
- spolehlivost, flexibilita, samostatnost a týmová spolupráce
- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s 30-ti letou tradicí na českém trhu
- moderní, příjemné a čisté pracovní prostředí s přátelským kolektivem
- 5 týdnů dovolené
- stravenky, 13.plat, multisport karta, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněný tarif u O2
- příplatky za odpolední směny
- příplatky za práci ve ztíženém pracovním prostředí
Kontakt emailem, telefonicky.

Benefity pracovní pozice

  • Jiné výhody

Informace o společnosti B.PRO CZ s.r.o.

B.PRO CZ s.r.o.
Příborská 258
Frýdek-Místek
73942
IČO: 60321296
aktualizováno před asi 2 měsíci