Uklízečka - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech, Rybnice

Výroba a provoz, Služby, Administrativa / Uklízečka - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech

Společnost BEST, a.s.,

Místo pracoviště Rybnice 148, Rybnice
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 15 200 - 18 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízečka - uklízeči a pomocníci v administrativních objektech (Rybnice 148, Rybnice)

Náplň práce:
- úklid prostor adminitrativní budovy
- údržba a péče o zeleň závodu
Požadavky:
- smysl pro pořádek, spolehlivost, a pečlivost
Nabízíme:
- zázemí stabilní firmy
- motivující mzdové ohodnocení
- výplata v termínu
Nástup ihned nebo dohodou, vhodné i pro absolventy.
Pokud Vás naše nabídka oslovila, kontaktujte vedoucího závodu p. Kruckého, tel: 777 780 105, na email nebo se dostavte osobně : Rybnice 148, Kaznějov.
Další výhody:
- využití zaměstnaneckých výhod od O2 Family
- stravenkový paušál

Informace o společnosti BEST, a.s.,

BEST, a.s.,
Rybnice 148
Rybnice
33151
IČO: 25201859
aktualizováno před více než 2 roky