Uklízečka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních, Hluboká nad Vltavou

Obchod a cestovní ruch, Výroba a provoz, Služby / Uklízečka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních

Společnost TOWNSHEND International School, o.p.s.

Místo pracoviště Hradčany 1070, Hluboká nad Vltavou
Minimální vzdělání Základní + praktická škola
Výše ohodnocení 16 000 - 19 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Uklízečka - uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních (Hradčany 1070, Hluboká nad Vltavou)

Požadavky: vzdělání nerozhoduje, praxe podmínkou, spolehlivost, flexibilita, zodpovědnost
Náplň práce: uklid školy a internátů
mzda: 16 000 - 19 000,- Kč (bude upřesněno dle zkušeností a praxe při osobním pohovoru)
plný úvazek 8 hod./den, 5 dní v týdnu, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, nástup ihned.
V případě zájmu kontaktujte zaměstnavatele telefonicky.

Informace o společnosti TOWNSHEND International School, o.p.s.

TOWNSHEND International School, o.p.s.
Hradčany 1070
Hluboká nad Vltavou
37341
IČO: 28117441
aktualizováno před asi 3 roky