Vedoucí ekonomického úseku - specialisté v oblasti organizace a řízení práce, Příbram

Administrativa / Vedoucí ekonomického úseku - specialisté v oblasti organizace a řízení práce

Společnost Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace

Místo pracoviště U Kasáren 6, Příbram
Minimální vzdělání Vyšší odborné
Výše ohodnocení 36 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí ekonomického úseku - specialisté v oblasti organizace a řízení práce (U Kasáren 6, Příbram)

Pozice: vedoucí ekonomického úseku
Náplň práce:
- správa rozpočtu a ekonomické činnosti příspěvkové organizace,
- příprava finančních přehledů pro vedení organizace a zřizovatele,
- příprava a kontrola vnitropodnikové činnosti,
- tvorba ekonomických rozborů.
Požadujeme:
- VŠ vzdělání ekonomického zaměření,
- znalost základních principů příspěvkové organizace, problematiky v oblasti řízení a financování p.o. výhodou,
- samostatnost a schopnost vedení týmu podřízených,
- odpovědný přístup k práci, komunikativnost, spolehlivost,
- dobrá znalost MS Office.
- nástup možný ihned,pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení
- pracovní doba od 06,00 hod. - do 14,30 hod.
Zaměstnanecké výhody:
25 dní dovolené, indispoziční volno, stravenky, osobní ohodnocení
Mzda: nástupní plat min. 36.000,- dle praxe v oboru
Kontakt Kňaze Kristýna DiS., tel.: 318 624 191, e-mail:
První kontakt osobně, e-mailem nebo telefonicky po - pá 7:00 - 14:00 hod.
ZASÍLÁNÍ ŽIVOTOPISŮ DO 16.9.2022
Místo výkonu práce: Technické služby města Příbrami, p.o., U Kasáren č.p. 6, Příbram IV,

Informace o společnosti Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace

Technické služby města Příbrami, příspěvková organizace
U Kasáren 6
Příbram

IČO: 68047
aktualizováno před více než rokem