Vedoucí expedice - vedoucí provozu v ostatních zařízeních, Jevíčko

Výroba a provoz / Vedoucí expedice - vedoucí provozu v ostatních zařízeních

Společnost RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

Místo pracoviště Biskupická 776, Jevíčko
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí expedice - vedoucí provozu v ostatních zařízeních (Biskupická 776, Jevíčko)

NÁPLŇ PRÁCE: řízení týmu pracovníků - fakturantky, skladníci, zajišťování rozvozu zboží
DALŠÍ POŽADAVKY: dobrý zdravotní stav, časovou flexibilitu, dobrá znalost logistiky, skladového hospodářství, organizace přepravy k zákazníkovi, odolnost proti stresu, zdravotní průkaz
NABÍZÍME: zaměstnanecké poukázky, služební telefon
KONTAKT: e-mailem, telefonicky

Informace o společnosti RABBIT Trhový Štěpánov a.s.

RABBIT Trhový Štěpánov a.s.
Biskupická 776
Jevíčko
56943
IČO: 18622437
aktualizováno před více než 2 roky