Vedoucí investičního odboru - investiční poradci specialisté, Český Těšín

Finance / Vedoucí investičního odboru - investiční poradci specialisté

Společnost Město Český Těšín

Místo pracoviště náměstí ČSA 1, Český Těšín
Minimální vzdělání VŠ magisterské
Výše ohodnocení 30 280 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí investičního odboru - investiční poradci specialisté (náměstí ČSA 1, Český Těšín)

Stručný popis pracovní pozice:
komplexní zajištění činnosti vedoucího pracovníka investičního odboru, plnění úkonů zadavatele při zadávání veřejných zakázek města, realizace jmenovitých a investičních akcí města, spolupráce s projektovým managementem při žádostech o dotace, kontrola fakturace jednotlivých akcí, tvorba materiálů předkládaných orgánům města

Předpoklady:
-fyzická osoba, která dosáhla věku 18 let, je způsobilá k právním úkonům, ovládá jednací jazyk
-občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR
-bezúhonnost (§ 4, odst. 2 zák. č. 312/2002 Sb.)
-splnění předpokladů dle Zákona č. 451/1991 Sb., kterým se stanoví některé další předpoklady
pro výkon některých funkcí ve státních orgánech a organizacích České a Slovenské Federativní Republiky, České republiky a Slovenské republiky, ve znění pozdějších předpisů

Požadavky na uchazeče:
-řídící, organizační a komunikační dovednosti
-samostatnost, zodpovědnost
-praxe min. 2 roky v oblasti investiční výstavby
-orientace ve stavebních rozpočtech a v projektových dokumentacích
-znalost zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, v platném znění
-znalost problematiky dozorování staveb vítána
-znalost problematiky realizace projektů spolufinancovaných evropskými strukturálními a investičními fondy vítána
-všeobecný přehled právní předpisů se zaměřením na činnost obce v postavení investora, zejména: zák. č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), v platném znění, zák. č. 250/2000 Sb., o rozpočtových pravidlech územních rozpočtů, v platném znění, zák. č. 183/2006 Sb., o územním plánování a stavebním řádu (stavební zákon), v platném znění, zák. č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, v platném znění, vítán
-časová flexibilita, důslednost v práci
-schopnost týmové práce
-vysoké pracovní nasazení
-schopnost práce v terénu

výhody
-závodní stravování s příspěvkem zaměstnavatele
-příspěvek na penzijní připojištění
-příspěvek na sport a kulturu formou poukázek
-zajímavá práce u stabilního zaměstnavatele

podrobnosti k přihlášení najdete na :https://www.tesin.cz/index.asp

Informace o společnosti Město Český Těšín

Město Český Těšín
náměstí ČSA 1
Český Těšín
73701
IČO: 297437
aktualizováno před více než rokem