Vedoucí kuchař/ka - šéfkuchaři v jídelnách, menzách, Vsetín

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí kuchař/ka - šéfkuchaři v jídelnách, menzách

Společnost Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Místo pracoviště Ohrada 1864, Vsetín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí kuchař/ka - šéfkuchaři v jídelnách, menzách (Ohrada 1864, Vsetín)

VEDOUCÍ KUCHAŘ/KA
POŽADUJEME: Hledáme: vyučeného kuchaře/kuchařku s alespoň TŘÍLETOU PRAXÍ v oboru a zkušenostmi s vedením týmu. Měl by to být člověk s organizačními schopnostmi, zodpovědný, spolehlivý, s dobrými komunikačními dovednostmi, schopný pružně reagovat na změnu. Nezbytností je řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič/ka a dobré počítačové dovednosti (excel, objednávkový systém apod.).
NÁPLŇ PRÁCE: Vaří a řídí celý proces přípravy stravy a jednotlivých pokrmů (cca 120 obědů denně). Vedoucí kuchař/ka zastupuje v době nepřítomnosti vedoucí kuchyně, tzn. zajišťuje objednávky surovin pro kuchyň, jejich výdej ze skladu, připravuje jídelníčky, zpracovává a aktualizuje plány směn pro pracovníky kuchyně, organizuje chod kuchyně a řeší běžné provozní záležitosti.
NABÍZÍME: Možnost prodloužení smlouvy na dobu neurčitou. Pravidelná osmihodinová pracovní doba (jen ranní směny: 6:00 - 14:30). Vaří se však 7 dní v týdnu a personál kuchyně pracuje dle měsíčních rozpisů směn. Zaměstnanecké výhody: 5 týdnů dovolené, rozpis směn na celý měsíc, moderně vybavená kuchyně, příspěvek na masáže a obědy, věrnostní odměny, přátelská atmosféra a pracovní kolektiv, možnost dalšího vzdělávání a seberozvoje, práce v moderním zařízení ve stabilní neziskové organizaci.
PRVNÍ KONTAKT: E-mailem nebo telefonicky paní Marta Doubravová tel.:739 244 872.
Ov. email: 16.2.

Benefity pracovní pozice

  • Dovolená navíc
  • Podnikové stravování
  • Jiné výhody

Informace o společnosti Diakonie ČCE - středisko Vsetín

Diakonie ČCE - středisko Vsetín
Ohrada 1864
Vsetín
75501
IČO: 73633178
aktualizováno před asi 3 roky