Vedoucí kuchař/ka výroby hotových jídel - šéfkuchaři a šéfcukráři, Hněvotín

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí kuchař/ka výroby hotových jídel - šéfkuchaři a šéfcukráři

Společnost BAPA s.r.o.

Místo pracoviště Hněvotín 410, Hněvotín
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 36 500 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí kuchař/ka výroby hotových jídel - šéfkuchaři a šéfcukráři (Hněvotín 410, Hněvotín)

Požadujeme:
- vyučen v oboru kuchař/ka + 3 roky praxe na pozici šéfkuchaře
- znalost systému HACCP, znalost legislativy a standardů v potravinářské oblasti
- orientaci na výsledek, samostatnost, zodpovědnost, profesionální přístup
- časovou flexibilitu, loajalitu k zaměstnavateli
- znalost práce na PC, MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
- zdravotní průkaz pro práci v potravinářském průmyslu

Náplň práce:
- řídí, školí, koordinuje a kontroluje činnost jemu podřízených pracovníků
- řídí a organizuje výrobu jídel dle předepsaných receptur a předpisů
- ve spolupráci se směnovým mistrem sestavuje denní výrobní plán
- nese plnou odpovědnost za kvalitu vyrobených jídel
- podílí se na tvorbě nových jídel a jejich normování, vytváří nové receptury

Nabízíme:
- zázemí úspěšné potravinářské firmy
- perspektivní a stabilní zaměstnání
- práci na plný úvazek
- možnost seberealizace
- nástupní mzda: 36 500 Kč + bonusy (odměna za odpracované fondy, dodatková dovolená, příspěvek na penzijní fond, závodní stravování, cafeterie, pitný režim zdarma)
- místo výkonu práce: Hněvotín.

Nástup: dohodou

Svůj životopis zasílejte na POUZE na email.

Informace o společnosti BAPA s.r.o.

BAPA s.r.o.
Hněvotín 410
Hněvotín
78347
IČO: 25996924
aktualizováno před téměř 2 roky