Vedoucí kvality v potravinářském průmyslu - kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně (13:30 -14:00). - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech, Žebrák

Výroba a provoz / Vedoucí kvality v potravinářském průmyslu - kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně (13:30 -14:00). - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech

Společnost Kalle CZ s.r.o.

Místo pracoviště Skandinávská 995, Žebrák
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 50 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí kvality v potravinářském průmyslu - kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně (13:30 -14:00). - technici kontroly kvality, laboranti v ostatních průmyslových oborech (Skandinávská 995, Žebrák)

Náplň práce: vedení malého týmu, odpovědnost za systém řízení kvality a jeho udržování, reporty a spolupráce v rámci koncernu v prostředí potravinářské firmy. Požadavky: znalost norem pro certifikaci a pro zajištění správné výrobní praxe, praktickou znalost zajištění požadavků kvality ve výrobní firmě (logistika, výroba), orientaci v komunikaci, ČJ a AJ nebo NJ slovem i písmem, pečlivost, samostatnost a odpovědnost. Praxe v zavádění systému kvality a jeho udržování výhodou. Nabízíme: elektronické stravenky, mobilní telefon, notebook, jazykové a profesní kurzy, 5 týdnů dovolené. Kontakt: telefonicky, e-mailem, osobně (13:30 -14:00).

Informace o společnosti Kalle CZ s.r.o.

Kalle CZ s.r.o.
Skandinávská 995
Žebrák
26753
IČO: 25631420
aktualizováno před více než 2 roky

Další pracovní nabídky v okrese Beroun v oboru Výroba a provoz

Všechny pracovní inzeráty v okrese Beroun v oboru Výroba a provoz