Vedoucí malého kolektivu - řídící pracovníci v oblasti opravárenských služeb, Velvary

Služby, Management / Vedoucí malého kolektivu - řídící pracovníci v oblasti opravárenských služeb

Společnost Zdeněk Tutr

Místo pracoviště Za Roudnickou branou 233, Velvary
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 25 000 - 35 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí malého kolektivu - řídící pracovníci v oblasti opravárenských služeb (Za Roudnickou branou 233, Velvary)

Auto-elektroservis Tutr ve Velvarech (www.tutr.cz) přijme pracovníka do hlavního pracovního poměru na pozici vedoucího malého kolektivu. Se zaučením na pozici je počítáno.

Požadujeme:
Vyučení či praxe v auto-elektro či podobném oboru je výhodou.

Náplň práce:
kontakt s odběrateli i dodavateli – administrativní příjem a výdej oprav, práce
s finanční hotovostí, příprava podkladů pro vedení skladové evidence, práce s internetem, organizace práce a vedení mechaniků.

Změněná pracovní schopnost není překážkou, nástup možný ihned.

Nabízíme:
zaměstnanecké slevy.

V případě zájmu volejte 602 643 770 nebo pošlete životopis na adresu
Po - Pá - 7:00 - 16:00 hod.

Informace o společnosti Zdeněk Tutr

Zdeněk Tutr
Za Roudnickou branou 233
Velvary
27324
IČO: 13756923
aktualizováno před asi 2 roky