Vedoucí nákupu - nákupčí, Jablonné nad Orlicí

Obchod a cestovní ruch / Vedoucí nákupu - nákupčí

Společnost Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Místo pracoviště Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí
Minimální vzdělání ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Výše ohodnocení 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí nákupu - nákupčí (Nádražní 206, Jablonné nad Orlicí)

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED
PRACOVNÍ NÁPLŇ:
- každodenní komunikace se zákazníky, přepravci, dodavateli
- práce se systémem Helios
- dozor nad produkčním plánem, nákupem materiálu
- příprava plánu spotřeb materiálu
POŽADUJEME:
- němčina: B2 / C1
- angličtina B1 a výš výhodou
- znalost MS Office (zejména znalost MS Excel)
- odolnost vůči stresu a časovou flexibilitu
NABÍZÍME:
- příspěvek na stravování
- zázemí zahraniční společnosti
- možnost prodloužení pracovního poměru
KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 14.30), e-mailem nebo osobně (Po - Pá, 8.00 - 14.30)

Informace o společnosti Schulte Automotive Wiring s.r.o.

Schulte Automotive Wiring s.r.o.
Nádražní 206
Jablonné nad Orlicí
56164
IČO: 28808177
aktualizováno před 12 měsíci