Vedoucí oddělení administrativy (informační technologie) - řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií, Praha

Informační technologie, Management / Vedoucí oddělení administrativy (informační technologie) - řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií

Společnost Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod

Místo pracoviště Praha
Minimální vzdělání VŠ Bakalářské
Výše ohodnocení 120 000 Kč
Odpověď na inzerát

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí oddělení administrativy (informační technologie) - řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií (Praha)

Náplň práce:
1. Implementování strategií IT centra, výzkum a vypracovávání plánu rozvoje a pracovních plánů pražské pobočky pro IT;
2. Implementování výkonnostních cílů přidělených pobočkou a dále odpovědnost za výkon administrativního oddělení;
3. Implementování politiky IT a systémů ústředí;
4. Odpovědnost za plánování, výstavbu, obstarávání, údržbu a správu IT infrastruktur, počítačové místnosti a softwaru / hardwaru pobočky Praha;
5. Zabezpečování sítě a zabezpečování dat, jakož i výstavba a výcvik obnovy systému po havárii pražské pobočky;
6. Provozování, údržba, optimalizace a upgrade obchodního systému pražské pobočky.
7. Řešení denních administrativních záležitostí pražské pobočky
8. Spravování dokumentů a materiálů pražské pobočky, včetně korespondencí, oficiálních dokumentů a archivů;
9. Zabezpečování logistické podpory, mimo jiné včetně čištění, zabezpečení a údržby a správy kancelářských prostor;
10. Spravování investičního majetku a kancelářských potřeb pražské pobočky;
11. Řízení vnějších záležitostí, mimo jiné včetně externího styku, přijímání a organizace podnikových činností.
12. Spolupracování s ostatními odděleními pobočky.
13. Dodatečná ad-hoc práce přiřazená vedením pobočky
14. Pomoc při vyřizování personálních záležitostí.
Požadované dovednosti:
• Znalost čínského jazyka na velmi dobré úrovni (ústní a písemná);
Preferované dovednosti:
• Znalost anglického jazyka výhodou
• IT LAN & Wan, technická podpora IT a provozní zkušenosti;
• Znalost v aplikacích MS Office. (Především MS Excel a MS Word)
• Motivace a schopnost pracovat pod tlakem;
• Silná mezilidská komunikace, vyjednávací a prezentační dovednosti;

Životopisy v čínštině k rukám:

Informace o společnosti Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod

Bank of Communications Co., Ltd., Prague Branch odštěpný závod

Praha

IČO: 7662645
aktualizováno před 2 měsíci

Odpověď na pracovní pozici Vedoucí oddělení administrativy (informační technologie) - řídící pracovníci v oblasti informačních a komunikačních technologií