Vedoucí servisu zemědělské techniky - řídící pracovníci servisních služeb a reklamací, Žamberk

Obchod a cestovní ruch, Management / Vedoucí servisu zemědělské techniky - řídící pracovníci servisních služeb a reklamací

Společnost AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

Místo pracoviště Klostermanova 1258, Žamberk
Minimální vzdělání Střední odborné (vyučen)
Výše ohodnocení 35 000 - 40 000 Kč

Detail pracovní nabídky na pozici: Vedoucí servisu zemědělské techniky - řídící pracovníci servisních služeb a reklamací (Klostermanova 1258, Žamberk)

Společnost AgroKonzulta se již více než 30 let zabývá prodejem strojů pro zemědělství, osiv, hnojiv, pesticidů a dalších potřeb pro zemědělce. Poskytujeme software pro výživu zvířat a působíme také v oblasti vzdělávání dospělých.
Více o nás naleznete na webových stránkách www.agrokonzulta.cz.

V rámci generační obměny našeho týmu hledáme vedoucího servisu zemědělské techniky. Vedoucí servisu má na starost samostatné vedení servisního střediska. Vede kolektiv techniků, kteří provádí servisní zásahy. Vytváří plán servisních zásahů, spolupracuje s obchodními zástupci, komunikuje s klienty či dodavateli.

Náplň práce
- Vedení servisního střediska
- Vytváření a aktualizace plánu servisních zásahů
- Řízení a kontrola servisních techniků, dohled nad provedením a průběhem oprav
- Přijímání strojů k opravám a předávání zákazníkům po ukončení oprav
- Odpovědnost za sezónní prohlídky
- Odpovědnost za prohlídky strojů před skončením základní a prodloužené záruky
- Odpovědnost za opravy a předávání strojů, včetně dokumentace, administrativy ve firemním informačním systému
- Spolupodílení se na zajišťování skladových zásob náhradních dílů
- Podpora efektivního prodeje ND
- Zajišťování pořádku na pracovišti

Místo výkonu práce: Klostermanova 1258, 564 01 Žamberk
Směnnost: běžná pracovní doba, 1 směna
Pracovněprávní vztah: plný úvazek na dobu určitou na 1 rok s následným prodloužením na dobu neurčitou (3 měsíce zkušební doba)
Nástup: dle dohody

Požadujeme
- Vyučení v oboru, maturita výhodou
- Praxe v opravách a údržbě zemědělské techniky apod.
- Zkušenost s vedením týmu
- ŘP sk. B podmínkou, T je výhodou
- Schopnost práce s katalogem náhradních dílů online i v papírové podobě
- Uživatelská znalost práce s PC podmínkou
- Základní znalost AJ je výhodou
- Profesionální vystupování, schopnost logicky řešit problémy, zodpovědnost
- Smysl pro pořádek
- Výhodou praktická znalost problematiky zemědělství

Nabízíme:
- Odpovídající platové podmínky
- Příjemné pracovní prostředí v ryze české společnosti s 30letou tradicí
- Výhodný firemní mobilní tarif i pro soukromé a rodinné využití
- Služební vůz i k soukromým účelům
- Mobilní telefon a notebook
- Příspěvek na stravování (stravenkový paušál)
- Možnost příspěvku na životní a penzijní pojištění

Své životopisy a motivační dopisy zasílejte na
Do předmětu zprávy uveďte text "Vedoucí servisu".

Informace o společnosti AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.

AgroKonzulta Žamberk spol. s r.o.
Klostermanova 1258
Žamberk
56401
IČO: 13584286
aktualizováno před 7 měsíci